Skip links
قطعه و لوازم و تعمیرات راهبند اتوماتیک | قطعه

قطعه و لوازم و تعمیرات راهبند اتوماتیک

قطعه و لوازم و تعمیرات راهبند اتوماتیک

قطعه و لوازم و تعمیرات راهبند اتوماتیک موضوع اصلی این مقاله می باشد. قطعات بخش گسترده ای از زندگی روزمره را در بر میگیرند و تقریبا می توان گفت یکی از موارد پر اهمیت در زندگی تمامی افراد هستند.

چرا که تمامی دستگاه ها و لوازم از قطعاتی تشکیل شده اند که در صورت خراب شدن هر کدام از این قطعات عملکرد دستگاه با مشکل مواجه می شود. در ادامه به بررسی قطعات و لوازم راهبند اتوماتیک و موارد تشکیل دهنده آن می پردازیم. همراه قطعه باشید.

قطعه چیست؟

قطعه و یا لوازم یدکی یکی از مهم ترین بخش های یک دستگاه می باشد. با در کنار هم قرار گرفتن قطعه ها بدنه یک دستگاه شکل می گیرد. برای درک بهتر قطعه و لوازم راهبند اتوماتیک لازم است تا این مقاله را کامل مطالعه بفرمایید.

یکی از سایت هایی که در زمینه فروش و نمایندگی قطعات راهبند اتوماتیک فعالیت دارد، سایت قطعه می باشد. اگر به هر دلیلی راهبند اتوماتیک شما دچار خرابی در بخش قطعه خود شد شما می توانید از قطعه خرید خود را انجام داده و مشکل دستگاه را حل کنید.

راهبند چیست؟

راهبند یک وسیله برای بستن راه عبور و مرور بوده و بسیار پر کاربرد در مکان های دارای پارکینگ، اداره جات، اماکن تفریحی و… می باشد. یک راهبند اتوماتیک با کیفیت در حقیقت از قطعات با کیفیت نیز تشکیل شده است.

راهبند ها دارای برند های متفاوت و با تنوع بالایی می باشند. راهبند پارکینگی به دو دسته ایرانی و خارجی تقسیم می شود. راهبند های خارجی به علت استفاده از متریال درجه یک و با کیفیت بالا از طول عمر بالاتری به نسبت راهبند های ایرانی برخوردار هستند.

همچنین لازم به ذکر است که راهبند های خارجی از قیمت بالاتری نیز برخوردار می باشند. پس اگر به دنبال یک راهبند با کیفیت هستید که از لحاظ قطعه و لوازم راهبند اتوماتیک دارای کیفیت بالایی باشد، می توانید از راهبند های خارجی استفاده نمایید.

قطعه و لوازم راهبند اتوماتیک

راهبند ها از قطعات و لوازم متعدد و بسیاری تشکیل شده اند که هر کدام از این قطعات را می توان از سایت قطعه تهیه کرد. قطعه های مهم راهبند اتوماتیک به شرح زیر می باشد:

  • کابین یا بدنه دستگاه: کابین یا بدنه دستگاه در حقیقت همان کاور اصلی و محافظ دستگاه می باشد.

  • بوم یا بازو دستگاه: بوم یا بازو دستگاه در واقعیت همان میله مسدود کننده مسیر رفت و آمد می باشد. این میله روی کابین سوار شده و در زمان خودش با گرفتن فرمان باز و بسته می شود.

  • موتور راهبند: تمامی راهبند های اتوماتیک دارای یک موتور می باشند. در اصل تمامی عمکلرد راهبند به واسطه قدرت موتور صورت میگیرد.

  • برد یا مدار فرمان: مدار فرمان یا برد یکی دیگر از بخش های مهم راهبند اتوماتیک می باشد. تمامی دستورات به واسطه برد ارسال می شود.

خرید قطعه و لوازم راهبند اتوماتیک

برای خرید راهبند اتوماتیک می توانید از نمایندگی راهبند فادینی اقدام کنید. همچنین برای تعمیر راهبند اتوماتیک نیز میتوانید از تعمیرات شبانه روزی این محصول استفاده نمایید. 

Leave a comment